شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
 

اخبار

چگونه ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

چگونه ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟
چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

چگونه ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

 

یکی از آخرین ویژگی هایی که در آپدیت اخیر به برنامه اینستاگرام افزوده شده ، این قابلیت بود که در قسمت دایرکت چت اینستاگرام خود می توانید آنلاین یا غیر آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کنید.

اما با این وجود شاید این قابلیت برای شما خوشایند نباشد و در جستجوی این باشید که چگونه این قابلیت که زمان آنلاین بودن شما را در اینستاگرام به دوستانتان نشان می دهد را غیر فعال کنید.

خوشبختانه اینستاگرام برای غیر فعال یا فعال کردن این ویژگی دست کاربرانش را باز نگه داشته است و می توانید با اختیار خود آنرا باز یا بسته کنید برای استفاده از این امکان می بایست مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید:

1. ابتدا به قسمت پروفایل خود بروید.پس از وارد شدن در پروفایل خود،در گوشه سمت راست برنامه موبایلی اینستاگرام شما 3 نقطه را مشاهده می کنید.بر روی آن کلیک نمایید.

2. پس از کلیک کردن بر روی 3 نقطه،شما وارد تنظیمات برنامه اینستاگرام می شوید.اینک به میزانی پایین بیایید تا بخش "Activity Status" را مشاهده نمایید.اینک بر روی این گزینه کلیک نمایید.

3. پس از کلیک کردن بر روی گزینه "Activity Status"،صفحه ای جدید برای شما باز می شود که در آنجا می توانید ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام که در آپدیت اخیر به این برنامه کاربردی اضافه شد را فعال یا غیر فعال نمایید.

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.